Koszula męska w kratę

Markowa odzież dla dużych Panów, gdzie szukać?

Panowie o większych rozmiarach często mają problem ze znalezieniem dla siebie odpowiednich ubrań. O ile dla kobiet powstaje coraz więcej takich sklepów, o tyle z mężczyznami w rozmiarze XXL jest kłopot. Jest jednak kilka sposobów na to, żeby znaleźć większe ubrania dla panów. Gdzie ich zatem szukać?

Sklepy internetowe z odzieżą męską XXL

Największy wybór ubrań w dużych rozmiarach jest w Internecie. Powstaje coraz więcej miejsc, w których można zamówić spodnie, koszule, kurtki czy buty dla puszystych panów. Jednym z takich sklepów z odzieżą dla dużych panów jest duzylolek.pl, gdzie dostępne są ubrania znanych marek jak Everlast, Lee Cooper, Lonsdale czy Pierre Cardin. Wystarczy przejrzeć ofertę i zdecydować, co będzie odpowiednie do naszego stylu. Na stronach internetowych takich sklepów zazwyczaj są zamieszczone tabele rozmiarów, dzięki którym łatwiej dobrać najbardziej pasujący do sylwetki model. Warto dodać, że w asortymencie często znajdują się ubrania nawet 10XL, a więc nawet najwięksi panowie nie powinni mieć problemów ze znalezieniem czegoś dla siebie. Osoby, które mają opory przed zamawianiem takich produktów online nie powinny się niczego obawiać, ponieważ nawet jeśli nie trafi się z rozmiarem, zakupione towary można zwrócić.

zobacz także:  Bluzy męskie - jak kupować dobrej jakości i modne bluzy?

Sklepy stacjonarne z ubraniami dla puszystych panów

Nie brakuje także sklepów stacjonarnych z odzieżą męską w rozmiarze XXL i większym. Często są to niewielkie sklepy poza galeriami handlowymi, chociaż nawet niektóre sieciówki mają w ofercie większe ubrania. Tak jest w przypadku marki H&M czy C&A, gdzie faktycznie taka odzież znajduje się w każdej sezonowej kolekcji. Wystarczy więc dowiedzieć się, w których sklepach dostępne są większe ubrania, zajrzeć do nich i przymierzyć to, co nam się podoba.

Ubrania szyte na miarę

Coraz więcej jest również miejsc, w których ubrania powstają na zamówienie. Do łask wraca zawód krawców, którzy potrafią uszyć ubrania na miarę. Jest to jednak proces bardziej czasochłonny niż zamówienie odzieży z Internetu lub kupienie jej w stacjonarnym sklepie. Trzeba bowiem udać się do punktu krawieckiego i mieć wstępną wizję tego, jakiego ubrania się szuka. Najczęściej szyta jest odzież elegancka, ponieważ taką znaleźć najtrudniej. Dużo łatwiej jest trafić na ubrania sportowe, które nie muszą być tak dopasowane do sylwetki jak np. garnitur. W tym przypadku lepiej udać się do doświadczonego krawca, który po pobraniu dokładnych wymiarów, stworzy idealne ubranie skrojone na miarę.

zobacz także:  Bluzy męskie - jak kupować dobrej jakości i modne bluzy?

Duże ubrania w second-handach

Ubrania dla puszystych z łatwością można znaleźć także w second-handach. Często jest tam nawet odzież, która nigdy nie była używana i ma metki. Mogą to być ubrania zarówno markowe, jak i mniej znanych firm. Duża jest także różnorodność i to nie tylko rozmiarów, ale też rodzajów ubrań i tego, w jakim stylu są one utrzymane. W second-handach można bowiem znaleźć zarówno codzienną odzież męską w dużym rozmiarze, jak i ubrania codzienne, które mają być przede wszystkim dla mężczyzn wygodne.